Lípa (report od těch dvou čůz)

12. 11. 2007 | † 05. 11. 2010 | kód autora: 4TH

9. 11. 2007 ČESKÁ LÍPA, klub Autonomia

V pátek devátého listopadu jsem se ještě s tou druhou čůzou vypravila do České Lípy. Naštěstí jsme nejely samotné, a hned na nádru v našem bydlišti se k nám přidala Tepka doupovká. Přidala se k nám zcela dobrovolně a bez nátlaku.. což mnoho lidí nechápe.. :D ne tak zcela vážně. První zastávku od naší metropole (bez metra) nastoupil zbytek (naší pozdější) Děčínské tlupy a začalo seznamování. Respektive navazování nových kontaktů pomocí dlouho dopředu avizovaného provázku na vzkazách na wwwebu udg a Imodia. Při navazování kontatků jsme se smáli na celé kolo a půlka vagonu (nebyly kupéčka :-( ) se odsedla do druhé části vlaku.. A vůbec nevím proč!! :D tak taoková byla cesta.

příjezd: tak ten sakra neměl chybu. Vylezli jsme z vlaku, dorazlili před nádro a na povrch vystoupila jasná, leč velice zapeklitá otázka: kudy ke krystalu? Kousek před nádražím byla autobusová zastávka. První obětí se stala žena ve středních letech: prosím Vás, kudy se dostanem ke krystalu? bla bla bla.. pochybuju, že vás tyhle kecy zajmaj.. takže dejme tomu, že sme zdárně dorazili ke krystalu, promoklí a zmrzlý.

příchod 1 hospoda: (podle pozdějších slov barunka: ale ten váš příchod byl dokonalej.. jak ste přišli s tou bárbígrl..) Janča na nás čekala před krystalem, čímž nás zachránila, a dovedla nás do hospody, kde na nás čekal zbytek. ALE ta hospoda nebyla hospoda, ale nóbl restaurace, klášterní restaurace!!, kde byl voný už pouze jeden stůl a ten byl rezervovaný.. no nezbejvalo než si zicnout ke stolu kde seděli wwweverka, lucka, barunek, janaB a Hanka. Málo jsme se tam nevešli. sesoukali jsme se po dvou na židle přičemž nám stále na celou restauraci hrála Bárbí girl od radio$star. No prostě málo jsme vyděsili lidi, kteří seděli vedle při romantické večeři při svíčkách..:D

 

příchod 2 autonomie: mělo se otvírat v osm.. ani nevim v kolik sme tam jakože šli.. ale před autonomií sme se sešli s ostatníma (žaneta, brábí a její velká falška zelený, její přítel, barča a to snad je vše) a zapili Martinky narozeniny..;-)

příchod 3 dovnitřku autonomie: ještě než sme šli tak nás na schodech minula pražská parta (mája, monča, péťa, poky a Janulinekk), která nás vlastně donutila jít konečně dovnitř. Pomohly (ano tvrdé i, neboť radek a Láďa se rozprchli s většinou k baru) jsme holkám vybalit, přesněji řečeno jsme koukaly jak vybalují a kecaly sme a drbaly.. :-P pak se šlo pomalu a postupně na bar a vracelo se a dopila se zelená... prostě klasika.:D

začátek: odbyla devátá hodina a Imodium k našemu velkému překvapení začli hrát. On totiž pan Zelenka říkal, že koncert začíná až od desíti...a kdo to neví tak Murfy je zvukař... No nic.. procpaly sme se do druhý, třetí řady a žačaly kravit a snad i pogovat.. Jakmile nás Imo3jka dostala popřála Lípě dobrý večer. Zuzanka si samozřejmně neodpustila: ale my sme děčíííín!!! takže celej večer prostě Děčín.! Imodium byli supr a my (ano i my dvě čůzy a Péťa jsme byly děčínský, protože našich deset děčínskejch minut!!!) děčínský jsme byly dobrý publikum (bacha samochvála smrdíííí =) )

bohužel po dvou přídavcích kucí jedni emanský odešli a UdG se začali chysta...

.... My šly na bar pro pivko. když sme se vrátily, plácek byl plný. Převážnou část publika tvořily slečny od 12 - ti do 15 - ti let.. neřikám, že tam byly jenom ony!! bacha!! ale kolem mně jich byla většina. Maestro Kuperů promluvil a začal takovej vřískot, že mi málem praskly bubínky.. no a už to jelo.. ČAU! Ze stromů zmizelo... no kvalita zvuku vzadu byla dokonalá.. zahráli jsme si debilní hru, dopila sem pivko a čapla Janču z brna a naivně jsme se rvaly dopředu za holkama, kerý měly pogovat.. a bacha tam nikdo.. naštěstí (ve druhé řadě se nedalo dýchat, jak tam bylo narváno!!) jsme zahlídly holky kousek vedle a šly za nima... zvuk tam sice byl nic moc, ale šou to byla dokonalá... a skvěle se tam kravilo!! a ještě líp "pělo" ještě, že kluci hráli hvězdáře, zvědavou a Buď a nebe. Mohly sme si v klídku skočit pro pivko.. kluci zahráli skoro celou Buď a nebe a přišla řada na Nar-tech, Motýla. Nešlo to takhle za s sebou, byly proházený a občas mězi ně šoupli Souciety (pro brábí k narozkám) a ještě kurtyzánu, Raketu, Ostrovy,... pak zabrnkal giom, bohouš, giom, bohouš...prostě :D někam míří, NAD PAŘÍŽÍ..(= piloti a úklona a konec, přídavek (vůně, na měsíc a ještě něco..:) ) a konec. Přídavek (zvědavá, něco novýho) a šmitec.. čégo na baru..

sorry, ale koncertní pořadí se mi trochu ztrácí.. alkohol je metla lidsta, ale zametat se musí.

potom jsme oslavili brábíjiný narozeniny a jely dom. každý jiným směrem.

zuza píše:Nutno říci ještě příhodu se kterou se mi prostě Márfi musel svěřit páč to fakt muselo bejt zajmavý. Ještě když sme stáli venku na schodech s Žanet, Brábí atd partou tak kolem prošel nějakej týpek v kšiltovce a totálně zabalenej do bundy a Žanet podotkla že to byl Márfy, takže to začlo: Márfy, hej MÁRFY!! a fakt to byl Márfy tak přišel pokecat a hnedka ukazoval kčiltofku Baníku, takže samozřejmě starej ftípek: Jak se do lesa Baník! tak se z lesa Pičoo!!! no a zpětka k tý povídačce, po koncíku, sem se jenom tak od oslavy na chvilku ztratila mezi dav chcoucí podpisy a fotky se šlehačkou v ruce a potkala sem Márfyho a on hnekda počkej počkej ti MUSIM něco říct.. tak a začal: Víš jak sme šli na to kafe, že jo? no vim no.. no tak sme vlezly do nějaký hospody tady v tom městě a jenom si sednu tak koutkem voka zahlídnu nějakej xicht.. votočim se a tam na mě ze zdi čumí Řepka a tak sem se votočil celej a koukám vona na mě ze zdi zírá VOBROVSKÁ SPARTA.. já na hlavě pořád tu mojí čepici.. no prostě jediná sparťanská hospoda v širym okolí a JÁ do ní vlezu!! ... tak a to je asi konec příhody, kdo nerozumí fotbalu, tak se nezasměje.. takže pardoon.. ale jako dobrá ironie to byla..;o) tak asi všechno..

jo ještě soutěž kdo zařve víc nahlas ČURINÉÉÉÉ byla taky fajn.. a následný Žiletku si strč víš kam.. taky fajn.. dííkec za pokec kuk!

 

 

 

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky hudba-mp3

Související články

Copyright © 2008-2017 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.