Tleskač a UDG to rozjedou v Herálci

22. 12. 2007 | † 05. 11. 2010 | kód autora: 4TH

7.12.2007

udg První prosincový koncert v Kulturním domě v Herálci u Ždáru nad Sázavou nabídne hned dva koncerty: v sobotu 8. prosince sem dorazí nejpopulárnější ska formace Tleskač a ústecká rocková parta UDG.

Sobotní večer bude patřit nejen tradičnímu rocku, ale historicky poprvé se zde představí ska rytmy v podání plzeňské desetičlenné skupiny Tleskač. Ti se pohybují po hudební scéně sedm let a za tu dobu se vypracovali na špičku ska scény. Kapela je populární především díky energickým a živým koncertům, i když dokáží velice přesvědčivě zaznamenat svoji hudbu i na studiová alba. Za svoji historii vydali dvě plnohodnotná alba a jeden záznam živého koncertu. Alba přinesla populární písně Báťa, Zelená je tráva nebo populární ska remake písně od Judas Priest pod názvem Doktorka Práv.

UDG je naopak nadaným objevem v nastupující generaci rockových kapel. Za jejich vzestupem stojí hudební soutěž, která jim umožnila natočení prvního profesionálního alba. Pilotní singl Motýl úspěšně bodoval v rádiových a televizních hitparádách. Větší úspěchy začala skupina sklízet na koncertních pódiích, když se hned stala žádaným účinkujícím na všech možných festivalech a klubové koncerty se dočkaly nečekaných návštěvností. V současnosti jsou UDG po vydání další desky Buď a Nebe, kterou v Herálci představí. Aktuální nasazená píseň Kurtizána se vyskytuje mezi prvními v hitparádě Eso a mezi nejhranějšími v rádiových rotacích. Tleskač si koncertem v Herálci odehraje místní premiéru, UDG se do kulturního domu vracejí po dvou letech.


Jako první vystoupí před devátou hodinou UDG, pak bude pokračovat Tleskač. Obě skupiny odehrají plnohodnotné koncerty, na závěr je připravena rockotéka. Jako na každý koncert jsou připraveny autobusové svozy zdarma z blízkého okolí. Vstupenky je možné zakoupit v běžných předprodejích za 130 korun, na místě jejich cena vzroste na 160 korun.

Zdroj:www.vysocina-news.cz


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky hudba-mp3

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.